Epoksi Zemin Kaplama

Epoksi Zemin Kaplama

İnşaat ve yapı sektöründe kullanılan ve sayısız amaca hizmet ederek alternatifsiz çözümler sunan epoksi; zemin kaplamadan onarıma, montajdan yapıştırmaya kadar pek çok alanda hizmet verip, su izolasyonunda dahi tercih edilen yüksek standartlı bileşenlerden bir tanesidir. Kimyasal bir reçine olan uygulandığı alanlarda bütünlük ve devamlılık sağlayan bu madde; kolay uygulama özelliği, yüksek mukavemet gücü, bakım gerektirmeyen ve hijyene müsait dokusu ile mükemmel sonuçlara imzasını atmaktadır.

Epoksi zemin kaplama görünüm ve kullanım bakımından şık kaliteli ve estetik görünümlü zemin kaplama türüdür. Ayrıca epoksi zemin kaplama bir koruyucu katmandır. Kullanıldığı alanın deforme olmasını engelleyerek zeminin ömrünü artırır.

Epoksi Kaplama Çeşitleri

Self Leveling

Beton zeminler için 1.5-2.0-3.0-4.0 mm kalınlığında, renkli, yüzeyi düzgün, ve pürüzsüz endüstriyel kullanım amaçlı kaplama malzemesidir. Fiziksel ve kimyasal etkilerin yoğun olduğu zeminlerde kullanılır. Mikrop barındırmaz. Kolay temizlenir.

Self LevelingKondaktif

Beton zeminler için 1.5-2.0-3.0-4.0 mm kalınlığında, renkli, yüzeyi düzgün ve pürüzsüz, yüksek elektrik iletkenliği gerektiren endüstriyel kullanım amaçlı kaplama malzemesidir. Fiziksel ve kimyasal etkilerin yoğun olduğu zeminlerde kullanılır. Mikrop barındırmaz. Kolay temizlenir.

Epoxymortar Zemin Kaplaması

Beton zeminler için 7-10 mm kalınlığında, renkli, endüstriyel kullanım amaçlı kaplama malzemesidir. Fiziksel ve kimyasal etkilere karşı dayanıklı, yüksek darbe ve aşınma mukavemeti gerektiren zeminlerde kullanılır. Aşırı yıpranmış beton zeminlerde ideal çözümdür.

EpoxyMultilayer

Beton zeminler için 1.5-2.0-3.0-4.0 mm kalınlığında renkli ve yüzeyi hafif desenli ya da pürüzlü endüstriyel kullanım amaçlı epoxy zemin kaplama malzemesidir. Fiziksel ve kimyasal tüm etkilere karşı dayanıklı, kolay temizlenen, hijyenik, toz tutmayan ağır yüklerin ve yoğun trafiğin bulunduğu zeminlerde kullanılır. Kaymaz bir zemin kaplamasıdır.

 

Epoksi Kaplamalar

 

Epoxycoat

Beton zeminler için 1.0 mm kalınlığında, renkli ve yüzeyi düzgün endüstriyel kullanım amaçlı kaplama malzemesidir. Fiziksel etkilerin yoğun olmadığı, kimyasal etkilere karşı dayanıklı zeminlerde kullanılır. Mikrop barındırmayan, kolay temizlenen, ekonomik zemin kaplama malzemesi.

Eposeal D

Tüm yatay ve düşey zeminlerde kullanılabilen, kolay temizlenen, kimyasal maddelerden etkilenmeyen, az solvent içeren epoksi esaslı kaplama ve boya malzemesidir.

Oldukça uzun bir süredir epoksi reçinenin uygulayıcı firması olarak hizmet veren ve yüzlerce farklı mekanın zeminleri için en ideal çözümleri oluşturan bu malzemenin uygulamasını yapan kuruluşumuz; hangar, depo, fabrika, hastane, spor salonları, endüstriyel kuruluşlar, ilaç fabrikaları ve kimya sanayisi başta olmak üzere daha pek çok alanın zemini için epoksiyi önermektedir. Müşteri odaklı hizmet anlayışına sahip olan ve bütün çabaları bu yönde yoğunlaşan kuruluşumuz, işinde uzman kadroları, zengin donanımı ve güçlü alt yapısı ile dayanıklı, uzun ömürlü ekonomik ve estetik zeminler için mesai harcar.